Home E European Solidarity Corps E Onze vrijwilligers van maart tot juli

Onze vrijwilligers van maart tot juli

Onze vrijwilligers van maart tot juli.

Chris, Taiyanna, Betzaida en Yurmairies.

In maart hebben wij 4 vrijwilligers uitgezonden naar Zutphen. Vanuit deze mooie plaats in Gelderland is makkelijk om Nederland te leren kennen. De overgang van Curaçao naar Europa is minder groot wanneer je in een stad als Zutphen aankomt vanwege het overzichtelijke en omdat je veel ‘op loopafstand’ kunt ontdekken. Geen metro of tramrails waarmee je rekening moet houden en een mooie omgeving waar je kunt genieten van de natuur en de typisch Hollandse taferelen en gewoontes.

Tijdens het ESC programma van 4 maanden, was er ook tijd voor ontspanning en plezier maken met elkaar in een van de vele pretparken in Nederland en dauwtrappen in de achterhoek. Aan het einde van het project ontvangen de vrijwilligers een Youth pass certificaat. Gefeliciteerd! Goed gedaan!

 

Wil je vrijwilligerswerk doen?

Lees dan meer over het European Solidarity Corps

Videoclip

Opgenomen met de kinderen van Stichting F.E.L.I.S. Curacao en opgedragen aan ons project door Hip Hop artiest en songwriter Brainpower.

Media archief